.:: Geodezja portal geodezyjny, forum geodezyjne, katalog firm usług geodezyjnych, ogłoszenia geodezyjne Loading....
eksperci - zadaj pytanie ekspertom od geodezji
Geodezja forum geodezyjne, portal geodezyjny, forum geodezji i geodetów, geodeta, geodeci,firmy geodezyjne, ceny i cennik,usługi geodezyjne, darmowe ogłoszenia geodezyjne,praca, studia, uprawnienia geodezyjne szkolenia, geodeta, forum geodetów,kursy i szkolenia geodezyjne z geodezji, sprzęt geodezyjny i instrumenty,mapy,oferty geodetów, przetargi, usługi
    •  Online: 4 goci i geodetw  
" Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life " - Konfucjusz
Współpracujemy z:
" Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu."
Bogdan Grzechnik - Geodezyjna Izba Gospodarcza - w pełni popiera inicjatywę utworzenia Samorządu Zawodowego Geodetów Uprawnionych, prezes,
Data: 06-12-2011 14:17
Czytany: 1921
Miło jest nam poinformować , że inicjatywa 2012 Samorząd Zawodowy Geodetów Uprawnionych została w pełni poparta przez Pana Bogdana Grzechnia - prezesa Geodezyjnej Izby Gospodarczej.


Jest to już  kolejna organizacja geodezyjna, po PTG która utożsamia się w pełni z jedną prostą ideą geodezyjne samorządności.


Oto pismo z wczoraj, w którym  Pana Prezes zwraca się do nas geodetów : 


 


Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,
 


 


Geodezyjna Izba Gospodarcza w pełni popiera utworzenie Samorządu Zawodowego Geodetów Uprawnionych. Od wielu lat czynimy starania aby sprawę tę załatwić. 
W 2002 roku zorganizowaliśmy konferencję pod hasłem: "Samorząd zawodowy oraz bieżące problemy wykonawstwa geodezyjnego" na której Koledzy Roman Kasprzak i Tomasz Telega wygłosili referat pt.: "Samorząd zawodowy w geodezji i kartografii-korzyści i zagrożenia" prezentując w nim gotowy projekt rozdziału do Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego na w/w temat. Tekst ten przekazujemy do wykorzystania. W roku 2003 na konferencji w Pogorzelicy wygłosiłem referat pt.: Samorząd zawodowy-czy potrzebny?"  Wymieniłem tam ponad dwadzieścia zagadnień wymagających naprawy, właśnie pod naciskiem samorządu zawodowego. Większość z nich jest aktualna a po 8 latach doszły także nowe, które wymagają podjęcia.  W związku z tym przekazuję także to opracowanie.
Na ostatniej Konferencji w Pogorzelicy w br. Kolega Władysław Baka Członek Rady GIG przygotował kolejny bardzo ciekawy analityczny referat pt.: "Próby tworzenia samorządu zawodowego geodetów uprawnionych-przyczyny i skutki jego powołania". Referat ten też przekazujemy do Państwa wiadomości.
Chcę wszystkich przedsiębiorców poinformować, że na ostatnim Walnym Zgromadzeniu Izby 13.04.2011 r. w uchwalonych wnioskach znalazł się także temat powołania samorządu zawodowego geodetów. Mamy zalecenia aby przygotować projekt ustawy oraz zorganizować na ten temat konferencję. W pierwszym etapie staramy się przekonać zarządy wszystkich organizacji do poparcia tego przedsięwzięcia. Głównie chodzi o SGP. Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa akcją mając nadzieję na jej powodzenie i doprowadzenie do powołania samorządnej reprezentacji naszego upadającego zawodu.   W każdej chwili jesteśmy gotowi do współpracy.
Bogdan Grzechnik


    Prezes GIG 


"


Idea samorządu zawodowego jest jak budowane u nas autostrady - więc może do EURO 2012 zdążymy? 


To pytanie do pozostałych organizacji geodezyjnych.


 


 


 

Komentarze:
GośćPortalu, nie trzymaj w sobie emocji i daj im upust pisz±c , co s±dzisz na ten temat...
Nick:
Przepisz kod:
Copyright Nasza-Geodezja.pl 2010-2012 (Geodezja24.pl.


GEODEZJA portal

portal geodezyjny

forum geodezyjne

, geodezja ogloszenia, geodezyjny portal, forumowisko geodezja mapy, geodezja i kartografia, oferty pracy w geodezji, geodeta praca, geodezja praca, programy geodezyjne, studia geodezyjne,usługi geodezyjne, geodeta praca, geodezja praca,

uprawnienia geodezyjne

,

usługi geodezyjne

,

praca dla geodetow

,

firma geodezyjna, firmy geodezyjne

,

obsługa geodezyjna, ceny usług geodezyjnych