.:: Geodezja portal geodezyjny, forum geodezyjne, katalog firm usług geodezyjnych, ogłoszenia geodezyjne Loading....
eksperci - zadaj pytanie ekspertom od geodezji
Geodezja forum geodezyjne, portal geodezyjny, forum geodezji i geodetów, geodeta, geodeci,firmy geodezyjne, ceny i cennik,usługi geodezyjne, darmowe ogłoszenia geodezyjne,praca, studia, uprawnienia geodezyjne szkolenia, geodeta, forum geodetów,kursy i szkolenia geodezyjne z geodezji, sprzęt geodezyjny i instrumenty,mapy,oferty geodetów, przetargi, usługi
    •  Online: 3 goci i geodetw  
" Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life " - Konfucjusz
Współpracujemy z:
" Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu."
Geodezyjne Technologie Pomiarowe 2013 – są darmowe wejściówki na blog.mierzymy.pl
Data: 21-02-2013 17:25
Czytany: 1957
Już 23-25 maja w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbędzie się konferencja Geodezyjne Technologie Pomiarowe 2013. To już drugie wydanie tego spotkania, które łączy w sobie cechy targowej wystawy, konferencji oraz warsztatów praktycznych.


Jest to jedno z ciekawszych tego typu wydarzeń w branży. I tylko nazwa może mylić, bo pokazywane na imprezie instrumenty pomiarowe stosowane są coraz powszechniej w budownictwie, archeologii, architekturze i wielu innych dziedzinach wymagających budowania modeli, tworzenia dokumentacji czy wyznaczania kształtów lub/i rozmiarów.


Odwiedzając konferencję, będzie można zobaczyć najnowsze osiągnięcia techniki pomiarowej (tachimetry, odbiorniki satelitarne GNSS, skanery laserowe, bezzałogowe platformy lotnicze, mobilne systemy pomiarowe, w tym IMM – Indoor Mobile Mapping). Swoje stoiska tam będzie miała większość firm zajmujących się w Polsce dystrybucją sprzętu mierniczego.


Równolegle z wystawą będą trwały sesje plenarna i naukowe. Zaproszeni wykładowcy z zagranicznych ośrodków naukowych oraz polskich uczelni technicznych, studenci i przedstawiciele firm usługowych zaprezentują na nich wyniki prac naukowych i praktycznych wdrożeń technologii pomiarowych.


Nie może zabraknąć w tych dość stresujących czasach rozrywki. Organizatorzy proponują uczestnikom udział w uroczystym bankiecie i w GEOPIKNIKU, gdzie w trochę luźniejszej atmosferze można porozmawiać o sprawach zawodowych.


Choć udział w konferencji jest płatny, to na www.blog.mierzymy.pl można pobrać formularz rejestracyjny z 10-procentowymi rabatami. Dla najbardziej kreatywnych znajdą się także dwie darmowe wejściówki.


Więcej szczegółów na http://blog.mierzymy.pl/geodezyjne-technologie-pomiarowe-2013-mamy-darmowe-wejsciowki/.


Komentarze:
23-03-2013 05:02
QBZCRZwoHqqujCBhe: hmdtw1 , qjusdetxpihn, [link=http://ohduzgujklsf.com/]ohduzgujklsf[/link], http://jmakympxusvz.com/
22-03-2013 21:00
mZFqmuvgAWs: 4WBu4j <a href="http://mbuyjjcsbqrb.com/">mbuyjjcsbqrb</a>
20-03-2013 23:10
xMWSCqfVGjn: qYzVDc <a href="http://mnghzzfmmsbp.com/">mnghzzfmmsbp</a>
GośćPortalu, nie trzymaj w sobie emocji i daj im upust pisz±c , co s±dzisz na ten temat...
Nick:
Przepisz kod:
Copyright Nasza-Geodezja.pl 2010-2012 (Geodezja24.pl.














































































































GEODEZJA portal

portal geodezyjny

forum geodezyjne

, geodezja ogloszenia, geodezyjny portal, forumowisko geodezja mapy, geodezja i kartografia, oferty pracy w geodezji, geodeta praca, geodezja praca, programy geodezyjne, studia geodezyjne,usługi geodezyjne, geodeta praca, geodezja praca,

uprawnienia geodezyjne

,

usługi geodezyjne

,

praca dla geodetow

,

firma geodezyjna, firmy geodezyjne

,

obsługa geodezyjna, ceny usług geodezyjnych